آخرین اخبار
دبیر کنگره شهدای اردبیل:

۲۲۲ برنامه بزرگداشت شهدا را برگزار می‌کنیم

اردبیل- دبیر کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل گفت: ۲۲۲ برنامه متنوع در گرامیداشت یاد و نام شهدا و در آستانه برگزاری کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل برگزار می‌شود.
اشتراک گذاری
10 اسفند 1401
140 بازدید
کد مطلب : 3179

به گزارش روابط عمومی کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل ، علیرضا حسن‌زاده عصر سه‌شنبه در نشست هماهنگی با مدیران کمیته‌های کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار کرد: ما از سال گذشته فعالیت‌های گسترده‌ای را در قالب دبیرخانه کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل آغاز کردیم و از ابتدای امسال نیز با تشکیل و راه‌اندازی کمیته‌های مختلف سعی بر این بوده تا زمینه برای برگزاری کنگره در تابستان سال آینده فراهم آید.

وی به شکل‌گیری ۲۴ کمیته در ابعاد مختلف در این حوزه اشاره کرد و گفت: در بین کمیته‌ها، کمیته سازندگی و رسانه به همراه کمیته هماهنگی برگزاری یادواره‌های شهدا فعال بوده و ما برای گروه‌های مختلف جامعه یادواره‌های شهدا و ایثارگران را برگزار کردیم.

دبیر کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل تصریح کرد: با چهار اولویت برنامه‌های سال آینده پیش‌بینی شده که بر اساس زمانبندی این برنامه‌ها را اجرا خواهیم کرد تا در نهایت شاهد برگزاری کنگره عظیم سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل با پیام مقام معظم رهبری و همچنین تجلیل و تکریم از خانواده‌های شهدا باشیم.

حسن‌زاده افزود: در حال حاضر نیز برنامه‌های متنوعی در قالب کنگره سه هزارو ۴۰۰ شهید استان اردبیل در حال انجام است که نمونه آن تولید آثار فرهنگی، هنری از وصیت‌نامه شهدا است که با دقت و حساسیت این برنامه‌ها تولید و برای بخشی از رسانه‌ها عرضه می‌شود.

دبیر کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است تا با هماهنگی دستگاه‌های مختلف بستر و زمینه برگزاری رویدادهای مختلف تا موعد برگزاری کنگره را فراهم کنیم که در این زمینه انتظار می‌رود کمیته‌های ۲۴ گانه برای سال آینده نیز برنامه‌های خود را منسجم و متشکل ارائه کنند.

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.