آخرین اخبار

همه مردان خانواده ما شهید شدند تا ارزش‌ها حفظ شوند

«ثریا باقرپور» فرزند شهید«صدیف باقرپور» و خواهر شهیدان«جعفر و مجید» گفت: همه مردان خانواده ما شهید شدند تا ارزش‌ها حفظ شوند وظیفه ما ادامه راه آن‌هاست.
اشتراک گذاری
19 اردیبهشت 1403
13 بازدید
کد مطلب : 9152

ثریا باقرپور فرزند شهید صدیف باقرپور و خواهر شهیدان جعفر و مجید گفت: همه مردان خانواده ما شهید شدند تا ارزش‌ها حفظ شوند و دفاع از ارزش و مهم‌ترین وظیفه ما عمل به وصایای شهدا و ادامه راه آن‌هاست.

همه مردان خانواده ما شهید شدند تا ارزش‌ها حفظ شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل به مناسبت هفته گرامیداشت معلم، روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه به همراه ولی‌نژاد معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی بنیاد استان با خانم ثریا باقرپور فرزند شهید معظم که در کسوت معلمی مشغول به خدمت هستند، دیدار کردند.
داور نوری، در این دیدار ضمن تجلیل از فرزند شهید معظم گفت: معلمان گرانقدر، آموزگاران غیرت و عزّت هستند و با فداکاری و ایثار خود، در راستای ارتقای علمی آینده‌سازان این مرز و بوم تلاش می‌کنند.
وی تصریح کرد: معلمان گرانقدر از پیروان مسیر شهدا هستند و فرزندان شهدا که در کسوت معلمی مشغول به خدمت هستند، در راستای تحقق آرمان‌های شهدا قدم برمی‌دارند و ادامه دهنده مسیری هستند که در نهایت منجر به اقتدار و عزت نظام اسلای خواهد شد.
نوری ادامه داد: جایگاه علم و معلم در اسلام و همچنین در نظام جمهوری اسلامی بسیار والا و عظیم است و رهبر معظم انقلاب نیز بارها به اهمیت علم و دانش در کسب اقتدار نظام اسلامی بیانات ارزشمند خود اشاره کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.