آخرین اخبار
به مناسبت شب قدر انجام شد؛

قدردانی از خادمان داوطلب شهدا در موزه شهدای اردبیل

«حسین صادقی» گفت: به مناسبت شب قدر از خادمان داوطلب شهدا در موزه شهدای اردبیل تقدیر انجام گرفت.
اشتراک گذاری
11 فروردین 1403
53 بازدید
کد مطلب : 9032

معاون فرهنگی- آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: به مناسبت شب قدر، از خادمان داوطلب شهدا که در طول سال ۱۴۰۲ با برنامه‌های فرهنگی و عطرافشانی و غبار روبی موزه شهدا و مزار شهدای گمنام به صورت داوطلبانه در خدمت شهدای عزیز بودند، در موزه شهدای اردبیل تقدیر انجام گرفت.

قدردانی از خادمان داوطلب شهدا در موزه شهدای اردبیل

حسین صادقی افزود: ما مدیون شهدا هستیم. اگر این شهدا و رزمندگان و ایثارگران نبودند معلوم نیست مملکت در چه حالی بود. شهدا و ایثارگران بودند که انقلاب اسلامی را با جان و ایثارگری خود نگه داشتند.

مدیر موزه شهدای اردبیل گفت: ارزش هر خدمتی، موافق ارزش آن کسی است که برایش خدمت می‌کنیم، هر کس هر خدمتی در راه خدا برای خلق خدا بکند این ارزش دارد. همۀ آنها پیش خدای تبارک و تعالی  دارای اجر است و مورد عنایت حق تعالی ـ ان شاءاللّه‌ ـ خواهند شد. اما ارزش خدمت به شهید و خدمت به بازماندگان شهید؛ خدمت به آنهایی است که در راه اسلام برای فداکاری حاضر شدند و اجر و پاداش آن ماورای تصور ماست.

سیدسعید اطهرنیاری، افزود: خدمت به شهدا آن هم داوطلبانه و بدون تمنا، ایثارگری است و کمتر از شهادت نیست و همچنان که شهادت یک فرهنگ است، زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت هم یک فرهنگ است و عبادت به شمار می‌رود که در حال حاضر خادمان داوطلب شهدا در حال عبادت هستند.

در این مراسم بسیار ارزشمند که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و گروه جهادی شهدای گمنام اردبیل برگزار شد با احسان شهدا از ۳۰ خواهر خادم الشهدا که داوطلبانه در خدمت شهدا بودند و هستند پذیرایی و تجلیل انجام گرفت.

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و روایت خاطراتی از شهدا که در عید نوروز و ماه مبارک رمضان به شهادت رسیده‌اند، بخش‌های دیگر این مراسم ارزشی بود.

قدردانی از خادمان داوطلب شهدا در موزه شهدای اردبیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.