آخرین اخبار
در منطقه عمومی اصلاندوز آغاز شد؛

رزمایش عملیاتی تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) اردبیل

رزمایش عملیاتی تاکتیکی تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل در منطقه عمومی اصلاندوز آغاز شد.
اشتراک گذاری
21 آبان 1402
117 بازدید
کد مطلب : 8075

در این رزمایش که عصر شنبه با فراخوان نیروها در منطقه عمومی اصلاندوز آغاز شد، شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های زرهی، هجومی و واکنش سریع توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این رزمایش اظهار کرد: حفظ امنیت و پایداری مرزها از جمله اهداف و برنامه‌های اصلی در برگزاری این رزمایش در ناحیه عمومی اصلاندوز است.

سردار سیدعلی تدین تصریح کرد: در شرایط کنونی حفاظت و صیانت از مرزها مهمترین اولویت نیروهای مسلح است و سپاه و بسیج نیز در این حوزه مأموریت‌های جدی پیدا کرده تا بتواند از مرزها صیانت کند.

وی گفت: در این رزمایش یک هفته‌ای نیروهای حاضر تلاش خواهند کرد تا در بخش‌های مختلف عملیات رزمی، دفاعی و هجومی خود را انجام داده و در کنار آن در طراحی عملیاتی واکنش سریع مشارکت جدی داشته باشند.

فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: عملکرد نیروها از سوی فرماندهان عالی رتبه قرارگاه امام حسین (ع) مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد تا نقاط ضعف برتر و نقاط قوت مورد حمایت قرار گیرد.

سردار تدین در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن امروز با فتنه‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران را تهدید می‌کند در حالی که از توان نیروهای مسلح ما کاملاً آگاه و مطلع است و به خوبی می‌داند که کوچک‌ترین تحرک آنها با جدی‌ترین ضربه مهلک به پیکره دشمنان روبه‌رو خواهد شد.

وی اضافه کرد: توان نیروهای مسلح ما با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و دفاع از این رمز و بوم و حیثیت مردم بسیار بالا است و ما در رزمایش‌های مختلف پیام خود را به شکل واضح و صریح اعلام کردیم که قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از اقتدار و صلابت مردمی و اعتقادات ارزشی است.

سردار تدین بیان کرد: در پاسداری از مرزها نیز سپاه و بسیج هیچ قصور و کوتاهی نکرده و تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) در قالب توان رزمی، هجومی، دفاعی و نیروهای واکنش سریع سعی کرده تا در پایداری امنیت مرزها گام‌های مؤثری را بردارد.

فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران امروز به تجهیزات و امکانات مجهز نظامی آراسته است و اگر دشمن بخواهد دست از پا خطا کند، با پاسخی کوبنده از سوی نیروهای مسلح ما روبه‌رو خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.