آخرین اخبار
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای عاشورا:

دشمن از بیرق حسینی و چادر زنان می‌ترسد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای عاشورا گفت: دشمن از بیرق سیاه امام حسین (ع) و چادر زنان به‌شدت هراس دارد.
اشتراک گذاری
08 بهمن 1402
64 بازدید
کد مطلب : 8618

سردار جلیل بابازاده قانع شب یکشنبه در یادواره ۳۰۰ شهید والامقام حوزه امام حسین (ع) در مسجد اوچدکان اردبیل گفت: دشمن از دو پرچم سیاه به‌شدت هراس دارد که یکی بیرق سیاه امام حسین (ع) و دیگری چادر زنان است.

وی اضافه کرد: گاهی رنج زنده نگه‌داشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست و رنج چندین ساله زینب کبری علیهاالسلام از این‌ قبیل است، ایشان رنج بردند تا توانستند این خون را نگه دارند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای عاشورا با تأکید بر اینکه زحمت‌های بی‌توقع مردم و شهدا را نباید از یاد برد، گفت: شهدا قهرمانان واقعی مردم هستند، آنها به قولشان عمل می‌کردند.

سردار بابازاده در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مردم‌داری از خصلت‌های بارز شهدا بود، گفت: آنها در سختی و آسانی در کنار مردم و با مردم بودند و همین اخلاص و خلوص شهدا سبب شد تا آنها قهرمانان واقعی مردم باشند.

وی تصریح کرد: مسئولان و هر آن‌کس که مسئولیتی در ایران اسلامی دارد باید در مسیر شهید باکری‌ها قدم بردارد و این مسیر  را به یاد داشته باشد و به سبک و سیاق شهدا مردم‌دار بوده و در خدمت مردم باشد و برای رفع مشکلات مردم همانند شهیدان بدون کت‌وشلوار وارد گود شده و به آنچه که قول داده‌اند، عمل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.