آخرین اخبار

جلب مشارکت بخش خصوصی در برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل ضروری است

استاندار اردبیل گفت:برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر کنگره بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، همکاری شهرداری و جلب مشارکت‌های بخش خصوصی ضروری است.
اشتراک گذاری
13 شهریور 1401
293 بازدید
کد مطلب : 271

سیدحامد عاملی گفت: لازم است روزشمار برنامه‌های کنگره شهدای استان اردبیل تا ۲ هفته آینده مشخص و به کمیته‌های استانی و دستگاه‌ها ابلاغ شود.

استاندار اردبیل در نشست هماهنگی کنگره بزرگداشت شهدای استان گفت: دستگاه‌های اجرایی اقدامات خود را با نام کنگره شهدای استان اردبیل اجرا کنند.

عاملی می گوید: حفظ یاد و نام شهدا تکلیف است و دستگاه‌های اجرایی اقدامات خود را در زمینه‌های مختلف، با نام کنگره شهدای استان اردبیل اجرا کنند.

او گفت: اعتباراتی نیز از مرکز برای این برنامه مصوب شده که با ابلاغ این اعتبارات، مبالغ مشخص‌شده برای هر برنامه تخصیص می‌یابد.

هماهنگی‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها با نام کنگره شهدا انجام شود

سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در این نشست با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان گفت: لازم است هماهنگی‌های لازم در خصوص اجرای برنامه‌ها به‌ویژه طرح‌های محرومیت‌زدایی با نام کنگره شهدا انجام شود.

او ادامه داد: با توجه به اهمیت کنگره بزرگداشت شهدای استان اردبیل، همکاری همه حوزه‌ها در برگزاری برنامه‌های ویژه این کنگره و پاسداشت یاد و نام شهدا ضروری بوده و باید اقدامات لازم برای هماهنگ کردن کمیته‌ها در اولویت کار قرار گیرد.

لازم به ذکر است؛ در این نشست برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای اجرای کنگره بزرگداشت شهدای استان اردبیل از سوی دبیر این کنگره تشریح و نیازمندی‌های لازم اعلام شد.

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.