آخرین اخبار
در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) منتشر شد؛

امام خمینی(ره) در وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل

شهدا در وصیت‌نامه‌های خود از امام خمینی(ره) یاد کرده‌اند؛ گزیده ای از وصایای شهدای اردبیل درباره امام خمینی منتشر می‌شود.
اشتراک گذاری
12 خرداد 1403
8 بازدید
کد مطلب : 9248

با گذشت سالیان سال از پیروزی انقلاب اسلامی و پایان جنگ تحمیلی وصیت‌نامه شهدای ما تبدیل به راهنمائی مکتوب برای پیروی از اهداف امام و انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه شده است. در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به انتشار گزیده‌ای از وصیتنامه شهدای اردبیل پرداخته‌ایم.

امام خمینی(ره) در وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل

شهید محبوب رضاپور: سلام مرا به رهبر برسانید و بگویید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد، با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامیکه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

شهید سعادتعلی آرتمند: عده ای به این فکر باشند که اگر امام حسین (ع) بود ما حتما به کمک امام حسین(ع) می رفتیم و با یزید زمان می جنگیدیم این ظالمان دنیا باید بدانند که اکنون اسلام همان اسلام است که به رهبری حضرت امام خمینی ظالمان را سرکوب می نمایند و حضرت امام پرچم اسلام را به دست گرفته و مانند امام حسین(ع) با یزیدیان و صدام کافر جنگ می کند ما نیز از لشکر اسلام هستیم و تا آخرین نفر و آخرین نفس با صدام کافر نبرد خواهیم کرد و بعد از مرگ و شهادت من گریه و زاری مکن اگر می خواهی گریه کنی بر احوال حسین گریه کن که در دشت کربلا بدن نازنین او را تکه تکه کردند.

شهید یونس نیکنام: تمام شما را به اتحاد و همبستگی در راه پیشبرد اهداف انقلاب دعوت می نمایم و از شما می‌خواهم طرفدار خط رهبری و ولایت فقیه باشید و تا آخرین قطره خون خود در راه دفاع از انقلاب اسلامی و امام عزیزمان ایستادگی کنید و با اتحاد خود با برادران انقلابی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و منافقین ضد انقلاب بکوبید.

شهید عادل شجاعی: این انقلاب را به رهبری امام خمینی و با عنایت خاص پروردگار تا استقرار کامل حکومت جهانی امام زمان(عج) ادامه می دهیم و این انقلاب را به صاحب اصلی اش امام زمان(عج) تحویل دهیم.

شهید قهرمان فرح: بر همه مسلمانان متعهد و معتقد به مبانی قران کریم و متعهد به انقلاب اسلامی میهنمان و بنا به امر امام خمینی بت شکن واجب است از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن که با هزاران کشته و مجروح به دست آمده است پاسداری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.