آخرین اخبار
در راستای برنامه‌های کنگره 3400 شهید اردبیل؛

یادواره خانگی شهدا در منزل شهید «بهزاد محمدی» برگزار شد

با حضور فرمانده انتظامی اردبیل و جمعی از مسئولان و مردم انقلابی اردبیل یادواره خانگی شهدا در منزل شهید «بهزاد محمدی» برگزار شد.
اشتراک گذاری
13 تیر 1402
118 بازدید
منبع : دفاع‌پرس
کد مطلب : 7352

در راستای برنامه های کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل، یادواره خانگی شهدا شامگاه (دوشنبه) در منزل پدری شهید«بهزاد محمدی» با حضور جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور اردبیل برگزار شد.

در این مراسم سردار «جواد تقوی» فرمانده انتظامی اردبیل ضمن اهمیت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا به مطالعه وصیت نامه شهدا و عمل نمودن به سفارشات شهدا تاکید کرد.

سردار تقوی به جنگ نابرابر امروز در عرصه جنگ ادراکی، شناختی و جنگ نرم اشاره کرد و افزود: امروزه با عنایت خدای متعال و به برکت خون پاک شهدا ایران بزرگ اسلامی به مرحله ای از پیشرفت نظامی در عرصه های مختلف رسیده است که دشمنان ایران از رو دررو شدن با فرزندان این انقلاب وحشت دارند و کیلومتر ها دورتر از مسیر فضای مجازی به فکر تهدید ایران هستند.

فرمانده انتظامی اردبیل با بیان این مسئله که در مقابل تهدید ها و شیطنت های دشمنان در عرصه جنگ نرم ایران در دفعات مختلف با همیاری و همراهی مردم غیو ایران پاسح در خور و ناامیدکننده داده شده افزود:همان طور که در هشت سال دفاع مقدس تمام کشورهای غربی پشتیبان رژیم بعثی بودند در جنگ نرم نیز تمام دشمنان قسم خورده ایران حمایت کننده منافقان روسوا شده و سلطنت طلبان اخراج شده از خاک پاک ایران  شدند اما همان وعده الهی در اختشاشات و ناآرامی های گذشته دوباره اتفاق افتاد که همانا پیروزی حق علیه باطل بود.

سردار تقوی همراهی نکردن مردم با دعوت ها و فراخوان های بی شرمانه دشمنان در فضای مجازی را نشان دهنده درک بالای مردم ایران از توطئه و فتنه دشمنان و بصیرت مردم ایران بزرگ عنوان کرد و گفت: امروزه مردم ایران خوب میداند که آنهایی که برایشان ادعای دایه مهربان تر از مادر را دارند چشم تجاوزت به خاک و مال و ناموس این کشور دوخته اند اما نمی دانندکه مردم ایران این امنیت ، آرامش،عزت و اقتدار که در سایه خونن پاک شهدا به دست آورده اند را حفظ خواهند کرد.

در پایان این مراسم در وصف سید و سالار شهدا امام حسین (ع) و شهدای ایران عذاداری و از خانواده شهید بهزاد محمدی تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.