آخرین اخبار
فرمانده سپاه استان اردبیل:

نوجوانان و جوانان در انتخابات نقش‌آفرینی کنند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در دوران دفاع مقدس این نوجوانان و جوانان بودند که فرماندهی کرده و مغز متفکر عملیات بودند و اینک در این پیچ تاریخی همین قشر می‌توانند در انتخابات نقش‌آفرینی کنند.
اشتراک گذاری
06 تیر 1403
12 بازدید
کد مطلب : 9277

سردار غلامحسین محمدی اصل در جمع دانش‌آموزان رأی اولی شهرستان کوثر در محل سالن اندیشه گیوی اظهار داشت: حضور جوانان رأی اولی در انتخابات هشتم تیرماه نه‌تنها مؤثرترین رویدادها را به نفع جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد زد، بلکه برهم‌زننده نقشه‌های شوم دشمن نیز است.

وی با اشاره به حضور گسترده و تأثیرگذار رأی اولی‌ها در انتخابات چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری، تصریح کرد: نوجوانان و جوانان برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن، همچون دوران دفاع مقدس در انتخابات پیشرو نقش‌آفرینی کنند تا توطئه‌های دشمنان این مرزوبوم دوباره خنثی شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ادامه داد: در دوران دفاع مقدس این نوجوانان و جوانان بودند که فرماندهی کرده و مغز متفکر عملیات بودند و اینک در این پیچ تاریخی همین قشر می‌توانند با قدرت محرک خود با حضور در پای صندوق‌های رأی، کشور را به اوج قله‌های پیشرفت برسانند.

وی تأکید کرد: تمامی توطئه‌ها و لجن‌پراکنی استکبار جهانی امروز ناشی از عصبانیت دشمن از دوام، انسجام، ولایت‌مداری و مردم‌داری است و ضروری است تا باتکیه‌بر همین عناصر جامعه اسلامی را از خطرها مصون بداریم و در این راستا می‌طلبد که حضور گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری داشته باشیم.

محمدی اصل خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نظام را بیمه خواهد کرد و در واقع حضور گسترده مردم در پای صندوق رأی رژه پولادین اقتدار، تداوم آرمان‌ها برای تحقق اهداف شهدا، موجب عزت، عظمت و مایه حفظ استقلال کشور خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح ویژگی‌ها و ملاک‌های انتخاب رئیس‌جمهور اصلح پرداخت و گفت: در شرایط کنونی این وظیفه و تکلیف تک‌تک ما است که کسی را به‌عنوان جایگزین شهید رئیسی انتخاب کنیم که دارای ویژگی‌هایی باشد که رهبر معظم انقلاب نیز در سخنرانی اخیرشان برشمردند و همچون شهید رئیسی، دولتی پرکار، خستگی‌ناپذیر و حامی مردم و مستضعفان تشکیل بدهد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تأکید کرد: منتخب مردم باید علاوه بر حامی مردم بودن با حفظ استقلال و عزت کشور مشکلات را مرتفع سازد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در دوران دفاع مقدس این نوجوانان و جوانان بودند که فرماندهی کرده و مغز متفکر عملیات بودند و اینک در این پیچ تاریخی همین قشر می‌توانند در انتخابات نقش‌آفرینی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.