آخرین اخبار

لزوم آشنایی نسل جوان با ابعاد مختلف ایران مقتدر

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) خواستار ارتقای کیفی برنامه های سیزده آبان شد و گفت: قوت و قدرت ایران اسلامی در همه ابعاد و عرصه ها باید به نسل جوان شناسانده شود تا ایران مقتدر از مظلومیتی که در ان گرفتار شده است رها شود.
اشتراک گذاری
05 آبان 1401
255 بازدید
کد مطلب : 954

جلسه شورای اداری بسیج دانش آموزی استان اردبیل با حضور کلام اله صفری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، ملا احمدی مدیرکل صدا و سیما،حجت الاسلام حسن باقریرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، نقی پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل با موضوع هماهنگی برنامه های سیزه ابان در محل ساختمان ستاد کنگره ملی شهدای استان اردبیل برگزار شد.

صفری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در این نشست به تشریح عملکرد آموزش و پرورش در حوادث اخیر اردبیل پرداخت و گفت: با افشاگری های به موقع رسانه های داخلی به ویژه صدا و سیما دروغ رسانه ای معاندین و منافقین خنثی و ماهیت پلید دشمنان بیش از پیش آشکار شد.

وی به لزوم ارتقای سواد رسانه ای در مدارس اشاره کرد و گفت: امروز اموزش و پرورش نقش مهمی در بصیرت افزایی دانش اموزان و والدین دارد و همه تلاشمان را در راستای این رسالت سنگین به کار خواهیم بست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در ادامه سخنان خود با بیان اینکه بعد از حوادث تلخ اخیر هم اکنون آرامش کامل در مدارس برقرار است و امورات تعلیم و تربیت در فضای آرام و بانشاط در حال انجام است.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان اخلال در نظام تعلیم و تربیت است، گفت: حوادث اخیر ماهیت دشمنان را آشکارتر کرد.

صفری در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های سیزده ابان اشاره کرد و گفت: سیزده آبان از ایام الله در کشور است و امروز لازم است همه مردم با مشارکت همه اقشار به صورت متحد و منسجمدر گرامیداشت این روز بزرگ همت کنند.

وی از سیزده آبان به عنوان بهترین فرصت برای جهاد تبیین فتنه اخیر نام برد و گفت: سیزده آباد نماد استکبار ستیزی در کشور است و امروز فرزندان این آب و خاک بار دیگر  با بصیرت بالای خود دشمن را در پشت نقاب های رنگارنگ شناختند و با پشتیبانی از ولایت فقیه توطئه های انها را خنثی کردند.

مدیرکل اموزش و پرورش گفت: برنامه های سیزده ابان  طبق قانون با شور و نشاط افزون تر از سال های گذشته در همه مدارس استان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۹۰درصد برنامه های مرتبط با سیزده آبان بصورت حقیقی و مدرسه محور برگزار خواهد شد، تصریح کرد ۱۰ درصد برنامه ها نیز بصورت مجازی  و با مشارکت خانواده ها برگزار خواهد شد.

ایران قوی، شعار سال هفته بسیج دانش آموزی

ایرج نقی پور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل نیز در این نشست به تشریح برنامه های سیزده آبان پرداخت و گفت: برنامه های متنوع بصیرتی، فرهنگی و ورزشی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش  و دستگاه های فرهنگی به مناسبت یوم الله سیزده ابان در مدارس استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری یادواره های شهدا، پویش های فرهنگی و اجتماعی،مسابقات علمی و ورزشی متعدد از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته بسیج دانش آموزی است.

نقی بود در پایان سخنان خود به شعار سال هفته بسیج دانش آموزی نیز اشاره کرد و گفت: برنامه های هفته دانش اموزی سالجاری با عنوان ایران قوی در سراسر استان برگزار خواهد شد.

 راهپیمایی یوم الله سیزده ابان، با مشارکت خانواده ها برگزار می شود

حجت الاسلام  باقریرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز در این همایش به لزوم برگزاری پرشور راهپیمایی یوم الله سیزده ابان اشاره کرد و گفت: امسال راهپیمایی سیزده آبان با حضور وادلین و دانش اموزن با شور و نشاط افزون تر سال های گذشته در سراسر استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی خواستار تقویت فضای آموزشی در مدارس شد و گفت: مهارت افزایی  و ارتقای سواد رسانه ای دانش اموزان در استفاده از فضای مجازی امروز لازم و ضروری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پایان سخنان خود خواستار تبیین چرایی شعار مرگ بر امریکا در جامعه شد و گفت: اتفاقات رخ داده در کشور خود گویای صراحت و واقعیت شعار مرگ بر امریکا است.

لزوم جهاد تبیین در نوجوانان و جوانان 

جهانبخش عطایی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) نیز در این نشست به لزوم جهاد تبیین در نوجوانان و جوانان اشاره کرد و گفت: جهاد تبیین میدان دار مقابله با تهاجم نرم دشمنان است  و در اینخصوص همه باید تلاش کنند چراکه در سایه روشنگری و تبیین حقایق توطئه های دشمنان افشا می شود.

وی خواستار ارتقای کیفی برنامه های سیزده ابان شد و گفت: قوت و قدرت ایران اسلامی در همه ابعاد و عرصه ها باید به نسل جوان شناسانده شود تا ایران مقتدر از مظلومیتی که در ان گرفتار شده است رها شود.

عطایی در پایان سخنان خود خواستار برنامه ریزی هنرمندانه برای نوجوانان و جوانان شد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا نسل فعلی ضمن گرفتار نشدن در توطئه های دشمنان ، تعالی یافته و به راستای تحقق تمدن نوین اسلامی نقش افرینی کنند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.