آخرین اخبار
فرمانده سپاه اردبیل:

شهدای دانشجو سنگر جهاد را عالمانه برگزیدند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: شهدای دانشجو سنگر جهاد و شهادت را عالمانه و از روی انتخاب برگزیده و در این مسیر جانفشانی کردند.
اشتراک گذاری
09 خرداد 1402
114 بازدید
منبع : مهر
کد مطلب : 5665

سردار غلامحسین محمدی اصل عصر دوشنبه در اجلاسیه شهدای دانشجوی استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهدای دانشجو با عظمت تمام در جبهه‌های حق علیه باطل حاضر شده و از این مرز و بوم و ملت ایران به شایستگی دفاع کردند.

وی مزین شدن استان اردبیل را به وجود ۵۵ شهید والامقام دانشجو یادآور شد و تصریح کرد: این اجلاسیه که در حقیقت در آستانه برگزاری کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل در حال برگزاری است، پاسداشت یاد و خاطره دلیرمردانی است که در عرصه عشق ورزی، شجاعت و شهامت این مرز و بوم افتخاری ماندگار کسب کردند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: شهدا در حقیقت با مشعل داری مسیر عزت و عظمت این ملت راه را برای همه ما نشان دادند تا اگر کوچک‌ترین عقب نشینی از این مسیر داشته باشیم، دشمن جرأت بیشتری پیدا کرده و نظام ما را با تهدیدهای مختلف روبه رو خواهد کرد.

محمدی اصل افزود: اگر امروز استکبار جهانی نمی‌توانند علیه ملت ایران و نظام اسلامی به شکل عملی و در میدان واقعیت ورود پیدا کنند به دلیل شایستگی‌های دوران هشت سال جنگ تحمیلی است که این ملت مقاوم و صبور در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب ایستادند.

وی تلاش استکبار جهانی را در فضای مجازی و توطئه علیه ملت ایران با دلسوزی‌های نابجا و کارشکنی‌های مختلف یادآور شد و خاطرنشان کرد: این حرکت آنها نشان می‌دهد که استکبار جهانی هنوز ملت ایران و روح با عظمت آن را نشناخته و در طبل توخالی می کوبد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: امروز جوانان به ویژه دانشجویان ما در حساس‌ترین مقطع باید وصیت نامه تک تک شهدا را مطالعه کرده و از حقانیت و اصالت پیام شهدا اطلاع پیدا کرده و بر همین اساس مسیر عزتمندانه را طی کنند.

در این مراسم که با حال و هوای خاص برگزار شد، رونمایی از کتاب شهدای دانشجو انجام و برنامه تئاتر، استقبال از پرچم بارگاه امام رضا (ع) انجام شده و در کنار مداحی و شعرخوانی، تجلیل از خانواده‌های شهدای دانشجو نیز انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.