آخرین اخبار

خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در نظام اسلامی جایگاهی بی‌بدیل دارند

«داور نوری» در جریان عیادت از جانباز و فرزند شهید گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در نظام اسلامی جایگاهی بی‌بدیل دارند و رسیدگی به مشکلات این عزیزان وظیفه همه مسئولان است.
اشتراک گذاری
08 فروردین 1403
52 بازدید
کد مطلب : 9022

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در جریان عیادت از فرزند شهید بستری در بیمارستان، همچنین جانباز گرانقدر عبدالخالق فرج‌زاده که به دلیل کسالت در بستر بیماری است گفت: پیگیری و رفع مشکلات درمانی ایثارگران اولویت بنیاد شهید است.

پیگیری و رفع مشکلات درمانی ایثارگران اولویت بنیاد شهید است

داور نوری، روز سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ به همراه سیداحمد سعادتی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان و ولی‌نژاد معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی بنیاد استان با فرزند شهید معظم فرج‌زاده که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شده و همچنین جانباز گرانقدر «عبدالخالق فرج‌زاده» که به دلیل کسالت در بستر بیماری است، دیدار کردند.

نوری، در این دیدارها ضمن پیگیری وضعیت درمانی ایثارگران، رفع مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را جزء اولویت‌های اصلی بنیاد شهید دانست و گفت: شهدا و ایثارگران در دوره‌ای که نظام اسلامی به حضور آنان نیاز داشت، قهرمانانه پا به میدان گذاشته و عزیزترین داشته‌های خود را در راه اعتلای نظام اسلامی تقدیم کردند و اکنون نوبت مسئولان است که در راستای رفع مشکلات این قشر شریف و بی‌ادعا کمر همت بسته و دِین خود را به این عزیزان و خانواده‌های آنان ادا کنند.

سیداحمد سعادتی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان نیز ضمن دعا برای سلامتی ایثارگران بستری گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در نظام اسلامی جایگاهی بی‌بدیل دارند و رسیدگی به مشکلات این عزیزان وظیفه همه مسئولان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.