آخرین اخبار

۳۴۰۰ حامی ایتام در اردبیل تا پایان ماه رمضان جذب می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: ۳ هزار و ۴۰۰ حامی ایتام به نیت تعداد شهدای استان تا پایان ماه مبارک رمضان جذب می‌شوند.
اشتراک گذاری
28 فروردین 1402
168 بازدید
منبع : تسنیم
کد مطلب : 4185

امیر رجبی صبح امروز در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی و هنری کنگره۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار داشت: کمیته فرهنگی و هنری کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان آمادگی کامل را برای برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی دارد و در این زمینه تمام تلاش ما این است تا با تداوم برنامه‌های فرهنگی، هنری و قرآنی نسبت به برگزاری هنرواره‌های ادبی، اجرای نمایش و سوگواره‌های دینی و انقلابی نسبت به ارج نهادن به مقام شامخ شهدا در استان گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای بزرگداشت کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل مد نظر است گفت: هنرواره یاران شیدایی ویژه نوجوانان و جوانان، تولید و اجرای نواهای حماسی، آثار تصویری و ورک‌شاپ تجسمی به همین منظور در دستور کار است.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: ۳ هزار و ۴۰۰ حامی ایتام به نیت تعداد شهدای استان تا پایان ماه مبارک رمضان جذب می‌شوند و تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ نفر حامی به عنوان پدر معنوی برای ایتام و محسنین در استان اردبیل جذب شده‌اند که لازم است حمایت‌های همه‌جانبه از آن‌ها انجام یابد.

رجبی بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در طرح اکرام ایتام می‌توانند فرزندان ایتام و محسنین را انتخاب و مساعدت‌های خود را به حساب ایتام و محسنین واریز کردند تا پشتیبانی‌های لازم از ایتام در این زمینه انجام یابد.

وی تصریح کرد: به نیت شهدای استان سه هزار و ۴۰۰ ایتام تحت پوشش حامیان قرار خواهند گرفت و بعد از چند ماه واریزی مبلغ تعیین شده و ارتباط با مددکاران، حامیان می‌توانند از نزدیک با این خانواده‌ها در ارتباط بوده و سایر نیازمندی‌های آنها را نیز برطرف کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.