آخرین اخبار
سردار محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل؛

کنگره شهدا یک ظرفیت بزرگ برای استان است

جلسه هماهنگی برگزاری باشکوه برنامه های کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با حضور بدری، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرمانده و جمعی از مسؤولان سپاه استان و همچنین مدیران کل برخی ادارات در ساختمان کنگره شهدا برگزار شد.
اشتراک گذاری
14 شهریور 1401
342 بازدید
کد مطلب : 299

جلسه ستاد برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با حضور بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان، سردار تدین فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس علیه السلام اردبیل، سرهنگ حسن‌زاده دبیر اجرایی کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان و جمعی از مدیران کل برخی ادارات در محل سالن اجتماعات ساختمان این کنگره برگزار شد.

بدری با قدردانی از برنامه‌ریزی و زحمات دست‌اندرکاران برگزاری کنگره بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان، افزود: امیدواریم با تدارکات مناسبی که انجام گرفته در سال ۱۴۰۲ شاهد برگزاری در خور شأن این کنگره باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین ادامه داد: هرچه توجه می‌کنیم می بینم در شرایط فعلی هرچه داریم از برکت خون شهدا و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری بوده، به طوریکه امروز در حوزه توسعه دفاعی و امنیت جزو کشورهای پیشرو در منطقه و جهان هستیم.

بدری با اذعان به اینکه این کنگره فرصت مغتنمی برای نهاد مردمی سپاه در راستای گسترش خدمات به مناطق کم‌برخوردار خواهد بود، خاطرنشان کرد: اشاعه فرهنگ شهدا یکی از اصلی‌ترین و موثرترین اقدامات در راستای برنامه‌ریزی فرهنگی برای ریشه کنی مفسده ها، می‌تواند باشد.

سردار محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: گام های بلندی در امر کنگره شهدا برداشته شده است اما قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه کنگره شهدا یک ظرفیت بزرگ برای استان به حساب می آید تصریح کرد: با تلاش و همت مضاعف می توان به نام ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، ۳هزار و ۴۰۰ خانه محروم برای نیازمندان احداث کرد که این امر نیازمند تلاش هرچه بیشتر مسئولان استان اردبیل است.

سردار محمدی اصل خاطرنشان کرد: حسینیه ثارالله سپاه استان، به عنوان مرکز میزبانی برگزاری برنامه ها و یادواره های بزرگ در راستای کنگره شهدای استان اردبیل است و لازم است فضای داخلی آن توسعه و گسترش یابد.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: تلاش می شود تا برنامه های هفته دفاع مقدس در راستای گرامیداشت و یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان بصورت باشکوه برگزار شود.

در پایان جلسه، حکم‌مسئولیت سردار تدین، فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس علیه السلام استان به عنوان رئیس کمیته یگان انتظامی نیروهای مسلح در کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اعطا گردید.

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.