آخرین اخبار

فرمانده جبهه مقاومت: بدترین جنایت را امروز رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا در منطقه انجام می‌دهد

فرمانده جبهه مقاومت گفت: بدترین جنایت را امروز رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا در منطقه انجام می‌دهد و قطعا خون پاک زنان، مردان و کودکان بیگناه یقه این رژیم جعلی و کودک‌کش را خواهد گرفت.
اشتراک گذاری
01 آبان 1402
77 بازدید
منبع : تسنیم
کد مطلب : 7964

 سردار رحیم نوعی‌اقدم عصر دو روز گذشته در تجمع حمایتی رزمندگان، بسیجیان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در مهدیه اردبیل اظهار داشت: تنها راه مقابله با رژیم جعلی صهیونیسم تقویت جبهه مقاومت است که همین عنصر می‌تواند زمینه تضعیف رژیم صهیونیستی و قدرت امت اسلامی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز به هر وسیله و روش غیرانسانی متوسل شده‌اند تا قدرت خود را به رخ بکشند در حالی که همه به خوبی می‌دانند که رژیم جعلی صهیونیسم از بین رفتنی است و شیشه عمر آن در حال شکستن است.

فرمانده جبهه مقاومت آگاهی و بصیرت جوانان کشورمان را در مقابله با هجمه‌های سنگین نظام استکباری یادآور شد و گفت: آمریکا و همدستان منطقه‌ای او سعی می‌کنند تا به هر شکل ممکن به ماهیت اسلام و نظام ارزشی ضربه بزنند و به همین خاطر به هیاهوهای رسانه‌ای و تبلیغات ضدانسانی روی آوردند در حالی که آگاهی و بصیرت جوانان ما می‌تواند این حربه آنها را از بین ببرد.

نوعی‌اقدم با بیان اینکه امت اسلامی تا آخرین قطره خون در برابر همه ظالمان روزگار به ویژه اسراییل جعلی ایستاده است، افزود: وحدت امت اسلامی می‌تواند همچون سیلی سهمگین رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آن را از بین برده و زمینه پیروزی امت اسلامی را فراهم کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمنان امروز به هر وسیله‌ای متوسل شده‌اند تا انقلاب اسلامی و امت مقاوم را به نقطه تسلیم بکشانند در حالی که وعده قرآن نصرت امت اسلامی و شکست ظالمان است.

فرمانده دوران دفاع مقدس اضافه کرد: بدترین جنایت را امروز رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا در منطقه انجام می‌دهد و قطعا خون پاک زنان، مردان و کودکان بیگناه یقه این رژیم جعلی و کودک‌کش را خواهد گرفت تا ما شاهد نابودی دائمی این جرثومه فساد باشیم.

نوعی‌اقدام بیان کرد: باید بیش از هر زمان دیگر بصیر و آگاه در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین حاضر باشیم که قطعا نتیجه مقاومت و انتفاضه پیروزی و نصرت الهی خواهد بود.

به گزارش تسنیم، در این مراسم پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس آمادگی خود را برای حضور در جبهه مقاومت اعلام کرده و با سر دادن شعارهای ضد استکباری به همه ابرقدرت‌های پوشالی اعلام کردند که دست از حمایت رژیم کودک‌کش اسراییل برداشته و زمینه صلح، امنیت و آرامش را در منطقه فراهم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.