آخرین اخبار

امنیت و اقتدار نظام اسلامی مرهون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

«داور نوری» در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: امنیت و اقتدار نظام اسلامی مرهون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
اشتراک گذاری
27 اسفند 1402
37 بازدید
کد مطلب : 9006

روز شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

امنیت و اقتدار نظام اسلامی مرهون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

داور نوری، در این دیدارها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت و اقتدار، مهمترین مولفه و زیرساخت لازم برای پیشرفت و توسعه است و شهدای معظم با گذشتن از جان خویش، امنیت و اقتدار نظام اسلامی را تضمین کردند و شرایط پیشرفت و توسعه کشور را فراهم کردند.
نوری افزود: تجربه نشان داده است که امنیت نظام اسلامی مرهون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا در طول سالیان بعد از انقلاب اسلامی، دسیسه‌ها و توطئه‌های معاندین نظام، تنها از طریق فرهنگ ایثار و شهادت و جانفشانی سربازان نظام اسلامی ختنثی شده است و ایران اسلامی روز به روز قوی‌تر از گذشته به حیات خود ادامه داده است.
گفتنی است، در هفته برزگداشت شهدا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاونین ستاد استان و رؤسای شهرستان‌های تابعه، دیدارهای متعددی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران انجام داده‌اند و این دیدارها تا پایان سال جاری ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.