آخرین اخبار
وصیت‌نامه شهید «سید مسیح‌الله محمودی»:

شهادت کمال انسان است

شهید «سید مسیح‌الله محمودی» در وصیت‌نامه‌اش آورده است: شهادت کمال انسان است. ما از طرف خدا آمده‌ایم و به طرف خدا خواهیم رفت.
اشتراک گذاری
07 آبان 1402
111 بازدید
نویسنده : علیرضا داوردان
کد مطلب : 7983

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنگره شهدای اردبیل ، «مسیح‌الله محمودی» سوم فروردین ۱۳۴۶ در روستای کلور از توابع شهرستان خلخال به دنیا آمد. وی در حوزه علمیه درس خواند. روحانی بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سرانجام بیست و دوم اسفند ۱۳۶۳ در شرق رود دجله عراق در عملیات بدر به شهادت رسید. پیکرش مدت‌ها در منطقه برجا ماند و بیست و پنجم مهر ۱۳۷۵ پس از تفحص در گلزار شهدای بخش شاهرود از توابع شهرستان زادگاهش به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید مسیح‌الله محمودی:

شهادت کمال انسان است. ما از طرف خدا آمده‌ایم و به طرف خدا خواهیم رفت. ما که باید بمیریم چرا مردانه نمیریم. مادر جان! من آنقدر به جبهه می‌روم و می‌جنگم تا شهید شوم.‌ ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه‌ها جلوگیری کنید که فردا در محضر خداوند نمی‌توانید جواب زینب (س) را بدهید.

استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان‌ها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید.

من با خدا پیمان می‌بندم که در تمام عاشورا‌ها و در تمام کربلا‌ها با حسین (ع) همراه باشم. چون خوب می‌دانم که اگر در جنگ شکست بخوریم اسلام شکست خورده است. من سنگر امام حسین (ع) را خالی نخواهم گذاشت تا هنگامی که همه احکام اسلامی در زیر پرچم امام زمان (عج) به اجرا درآید. والسلام

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.