آخرین اخبار
امام جمعه اردبیل:

اقتدار امروز ما در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی مرهون خون شهدا است

امام جمعه اردبیل گفت: اقتدار امروز ما در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی مرهون خون شهدا است و به برکت خون شهدا، مقاومت ملت ایران و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری استکبار حتی توان پرتاب کردن یک گلوله به سمت ما را ندارد.
اشتراک گذاری
31 شهریور 1401
279 بازدید
کد مطلب : 579

آیت‌الله سید حسن عاملی  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس در میدان ارتش اردبیل برگزار شد، به حوادث اخیر اشاره کرد و گفت:  استراتژی استکبار جهانی در تاراج و تجزیه این کشور در نیم قرن اخیر  است.

وی افزود: در سخت‌ترین شرایط، دشمنان از تحویل صنایع دفاعی و استراتژیک به ایران ممانعت کردند و اجازه ندادند تا جمهوری اسلامی ایران در گام‌های نخست بتواند محکم و پایدار حرکت کند.

نماینده ولی فقیه در استان حماسه افرینی های هشت سال دفاع مقدس در سخت‌ترین شرایط را یادآور شد و گفت: ملت ایران با تکیه بر عنصر مقاومت توانست در برابر نظام غرب و شرق بایستد.

آیت‌الله عاملی گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر که دستشان به خون ۲۲۰ هزار جوان این کشور آلوده شده، امروز دایه مهربان‌تر از مادر شده اند در حالی که ملت ایران حقیقت و نیت فاسد این سران استکباری را به خوبی می‌دانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یاس و نا امیدی دشمنان را یادآور شد و گفت: امروز دشمنان با تهاجمات گسترده در صدد انتقام از شهدا و ملت عزیز ایران است و جوانانی که امروز به خیابان‌ها آمدند، طرف حساب ما نیستند بلکه طرف حساب ما رژیم صهیونیستی آمریکا و انگلیس خبیث است که می‌خواهند این کشور را با تمام سرمایه‌هایشان شخم بزنند.

امام جمعه اردبیل گفت: اقتدار امروز ما در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی مرهون خون شهدا است و به برکت خون شهدا، مقاومت ملت ایران و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری استکبار حتی توان پرتاب کردن یک گلوله به سمت ما را ندارد.

وی با بیان اینکه دشمن با استفاده از ضعف داخلی سعی می‌کند تا ناامنی در کشور ایجاد کند گفت:  هدف دشمنان ایجاد امنیت برای اسرائیل غاصب است اما بداند که از این حرکت خبیث خود نتیجه‌ای نخواهد گرفت.

آیت‌الله عاملی در پایان سخنان  با بیان اینکه جوانانی هم که امروز به خیابان‌ها می‌آیند، ثروت این کشور و نور دیده ما هستند ، گفت: دشمن با ایجاد انحراف در اذهان آنها سعی می‌کند مقاصد پلید خود را پیگیری کند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: همه آحاد جامعه باید هوشیار باشند چراکه فتنه‌های سران استکبار بی‌سر و صدا به سراغ این کشور می‌آید بنابراین اگر ما بیدار و بصیر نباشیم، نمی‌توانیم  انتظارات شهدا را برآورده کنیم.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.