آخرین اخبار
همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شد؛

یادواره شهدای عملیات والفجر یک در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه با بیان اینکه دفاع دیروز، بازدارندگی امروز است، گفت: همه ما امروز موظف هستیم گنجینه های دفاع مقدس را استخراج و همراه با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه نهادینه کنیم.
اشتراک گذاری
08 مهر 1401
274 بازدید
کد مطلب : 707

یادواره شهدای عملیات والفجر یک با حضور اعضای ستاد کنگره ملی شهدای استان اردبیل، نمایندگان دستگاه های اجرایی، اقشار مختلف بسیج همزمان با هفته دفاع مقدس در سالن همایش های مجتمع فرهنگی دفاع مقدس اردبیل برگزار شد.

سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در این مراسم به بیات آثار و برکات دفاع مقدس پرداخت و گفت: هفته دفاع مقدس در واقع بزرگداشت مقام ایثار و شهادت رزمندگان اسلام است.

وی هویت، شناسنامه، اقتدار و سربلندی ملت را تداوم راه شهدا عنوان کرد و گفت. علی رغم مشکلات متعدد سیاسی و اقتصادی، آرامش و امنیت حاکم بر کشور برگرفته از ایثارو فداکاری شهدا است.

محمدی اصل در ادامه سخنان خود به بیانات بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر اتحاد و همدلی ایجاد شود، صحنه های بی بدیل دوران دفاع مقدس نیز تکرار خواهد شد.

وی به لجن پراکنی و دروغ پردازی دشمنان انقلاب اشاره کرد و گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی این افراد عددی نیستند که بخواهیم در مورد انها حرف بزنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه معاندین و معارضین جایی در این کشور پهناور ندارند، گفت: بزودی و برای همیشه این اعمال ناپسند و شیطانی ریشه کن خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مولفه های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: خدا محور بودن، داشتن روحیه تهاجمی در کنار کار تدافعی، عزت طلبی و اقتدار، مردمی بودن و دفاع از حرمین ، وحدت و همدلی و برادری از جمله مهمترین عوامل موفقیت رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس بود.

محمدی اصل با بیان اینکه دفاع دیروز ، بازدارندگی امروز است، گفت: همه ما امروز موظف هستیم گنجینه های دفاع مقدس را استخراج و همراه با تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه نهادینه کنیم.

ی به توطئه های دشمنان برای نا آرام کردن کشور اشاره کرد و گفت: مبارزه با نفس، قاچاقچیان، معاندین و معارضین در توطئه های روز افزون دشمنان نیازمند خود اتکانی و خودکفایی است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به تجربیات دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امروز با بهرمندی از تجربیات ۸ سال دفاع مقدس آماده عزت آفرینی و اقتدار در کشور هستیم.

وی پیشرفت های روز افزون کشور را یادآور شد و گفت: امروز جهاد تبیین برای برجسته کردن پیشرفت های کشور در جامعه واجب است.

وی با بیان اینکه جنگ زدگی باعث رشد و پیشرفت و شکوه و اقتدار ما شد، گفت: در عرصه جنگ نرم جامعه ما نیازمند مالک اشترها و عمارهایی است که با بصیرت افزایی های مستمر در جامعه ملت عاشورایی ما را بیش از گذشته آماده مقابله با توطئه های دشمنان کنند.

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.