آخرین اخبار
در راستای برنامه‌های کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل؛

یادواره خانگی سردارشهید«میرعلی یوسفی سادات» برگزار شد

در راستای برنامه‌های کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل یادواره خانگی سردارشهید«میرعلی یوسفی سادات» برگزار شد.
اشتراک گذاری
20 تیر 1402
119 بازدید
کد مطلب : 7508

در راستای برنامه‌های کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، یادواره خانگی سردارشهید «میرعلی یوسفی سادات» با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و همکاران بنیاد، عوامل اجرایی کنگره ۳۴۰۰شهید استان، جمعی از مسئولین استانی و مردم شهید پرور اردبیل برگزار شد.

در این یادواره خانگی، دختر سردار شهید یوسفی سادات، به گوشه‌ای از خصوصیات اخلاقی پدر شهیدش اشاره کرد و گفت: پدرم داوطلبانه برای دفاع از دین، آرمان‌های انقلاب اسلامی، وطن و ناموس به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند.

همه شهدا منتخبین و محبوبین خدا بودند و من افتخار می‌کنم که فرزند یک قهرمان شهید هستم. قهرمانی که هم از بعد اعتقادی و اخلاقی نمونه بود و هم از جهت شجاعت، غیرت دینی و  میهن دوستی، جایگاه ویژه‌ای داشت. اولویت پدرم دفاع از ارزش‌های دین مبین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود و در تحقق این هدف غایی از همه چیزش گذشت. ایمان و اعتقاد و باور قلبی پدرم به خدا باعث شد که ما را و خانواده‌اش را در امان خدا بگذارد و با تمام وجود در سنگر دفاع از ارزش‌های اسلامی در جبهه حق علیه باطل حاضر شود.

امروز برای همه ما وظیفه است که به پاس و قدرشناسی از این اسوه های الهی، مراقب رفتارها و گفتارهایمان باشیم و توجه بکنیم که همه اعمالمان رنگ خدایی داشته باشد. سوءاستفاده از خون پاک شهدا، عواقب سخت و سیاهی به دنبال دارد و ما باید در نیل به هدف غایی شهدا، زندگی‌مان را شهدایی بکنیم و این فرشته‌های مقرب حضرت حق، الگوهای عملی ما باشند.

شعر خوانی در وصف شهدا و تجلیل از خانواده شهید از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

یادواره خانگی شهدا طرح ابتکاری کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید اردبیل در راستای تکریم خانواده‌های شهدا می‌باشد که بعد از برگزاری اجلاسیه نهایی نیز ادامه خواهد داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.