آخرین اخبار
فرمانده سابق سپاه عاشورا:

ولایت‌پذیری، رمز پیروزی ما در میادین است

فرمانده سابق سپاه عاشورا به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: ولایت‌پذیری، رمز پیروزی ما در میادین جنگ نرم و سخت است.
اشتراک گذاری
19 دی 1402
79 بازدید
کد مطلب : 8567

سردار غلام‌عسکر کریمیان شب سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در شهرستان خلخال  به مؤلفه‌های مکتب سلیمانی اشاره کرد و گفت:از بی‌نظیرترین خصوصیات حاج قاسم سلیمانی منش پهلوانانه این شهید بود که در تمامی دوران خدمت در کنار مردم بود.

فرمانده سابق سپاه عاشورا در بخشی از سخنرانی خود به جریان‌سازی مکتب حاج قاسم اشاره کرد و گفت:حاج قاسم با ایمان راسخ و بندگی خداوند به درجات والا رسید و محبوب خدا شد به‌طوری‌که با ایجاد ایدئولوژی و جریان‌سازی ناب در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی خود را در ذهن‌ها زنده نگه داشته است.

وی با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم یک مکتب پویا و زنده است گفت: سردار سلیمانی یک مؤمن واقعی بود و ایمان قلبی عمیق این شخص به درگاه الهی او را در مسیر عزت و اقتدار قرار داد به‌طوری‌که مکتب او یک مکتب برگرفته از مکتب امام راحل است.

کریمیان مطیع بودن و التزام به ولایت‌فقیه را شاخص‌ترین ویژگی منحصر به‌فرد این سردار شهید خطاب کرد و گفت: سردار سلیمانی در تمامی عملکردهای خورد در عرصه‌های مختلف گوش به فرمان ولی‌امر خود داده بود و این رمزپیروزی و دستاوردهای بزرگ این شهید است.

 

حاج قاسم مردم میدان در جهاد اکبر و تزکیه نفس است

 

فرمانده سابق لشگر عاشورا در ادامه سخنان خود به رشادت‌ها و خصلت‌های اخلاقی حاج قاسم اشاره کرد و گفت: سردار سلیمانی مرد میدان در جهاد اکبر و تزکیه نفس بود، راز و نیاز با خداوند، رعایت حق‌الناس، ولایت‌پذیری، خداترس بودن از جمله ویژگی‌های بزرگ این شهید بود،

وی افزود: سردار سلیمانی دارای روحیه والای جهادی بوده که از زیباترین جملات وی می‌توان به جمله «اگر در جهاد اکبر که تزکیه نفس است پیروز نباشیم،نمی‌توانیم شهید شویم»

 

در انتهای مراسم مردم شهیدپرور شهرستان خلخال با سردادن شعارهای استکبارستیزی حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرده و با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

 

انتهای خبر/ ج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.