آخرین اخبار
فرمانده سابق سپاه عاشورا:

هدف نبرد شناختی وابستگی فرهنگی است

فرمانده سابق سپاه عاشورا گفت: الان نبرد شناختی خیلی خطرناکتر از جنگ نرمِ معروف گذشته است و همه جوانان و نوجوانان لازم است در این مورد اطلاعات کافی داشته باشند.
اشتراک گذاری
19 اسفند 1402
22 بازدید
کد مطلب : 8972

سردار غلام‌عسگر کریمیان بعد از ظهر امروز در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حضور در مسیر شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، به فرمایش مقام معظم رهبری واجب عینی، فوری و قطعی است، برای همین ما باید دراین عرصه حضور داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران کار حسینی کرده‌اند، گفت: آن‌هایی که مانده‌اند باید کار زینبی کنند چراکه یزیدیان زمان برای نابودی انقلاب اسلامی صف کشیده‌اند و تنها راه مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب جهاد تبیین است همان کاری که حضرت زینب کبری به بهترین نحو ممکن انجام داد.

کریمیان به اهداف جنگ شناختی دشمنان اشاره کرد و گفت: در نبرد شناختی تلاش دشمن بر این است که شناخت ما را تحت تاثیر قرار دهد تا به اهداف خود برسد.

وی تداوم راه شهدا را در دشمن شناسی عنوان کرد و گفت:امروز باید کتاب هایی در مورد دشمن شناسی تدوین و در آموزش و پرورش و حتی دانشگاه ها تدریس شود.

فرمانده اسبق سپاه عاشورا به خطای نحاسباتی دشمن اشاره کرد و گفت: ایجاد خطای محاسباتی و بحران ایدئولوژیک و وابستگی فرهنگی از نتایج اصلی نبرد شناختی است.

وی افزود: افرادی که در جاهای مختلف حقیقی و حقوقی با یک هویت شناخته می‌شوند می‌دانند که بدون داشتن هویت نمی‌توان زندگی کرد و هدف دشمن این است که این هویت را از ما بگیرند.

کریمیان در پایان سخنان خود از اسلام به عنوان دین آسمانی جهان‌شمول نام برد و گفت: امروز بسترسازی ظهور منجی عالم بشریت تکلیفی است که بر تک تک ما و شما نهاده شده و همه باید تلاش کنیم تا با تحقق تمدن نوین اسلامی بسترهای ظهور حضرت مهدی(عج) را فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.