آخرین اخبار
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

نابودی اسرائیل جهان اسلام را به عزت خواهد رساند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: نابودی رژیم صهیونیستی در کوتاه زمان امت اسلامی را به نقطه آرامش و امیدآفرینی خواهند رساند.
اشتراک گذاری
15 فروردین 1403
25 بازدید
کد مطلب : 9049

حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه سه شنبه در تجمع اعتراضی اردبیلی ها به حمله هولناک به کنسولگری ایران در دمشق اظهار کرد: ماه هاست که رژیم صهیونیستی با آشفتگی و به هم ریختگی درصدد نابودی و اضمحلال سریع خود است و از همین روی به انواع جنایت ها دست می زند تا بقای شرم آور خود را زمینه ساز شود.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال حادثه دیروز جمهوری اسلامی ایران با قدرت نمایی بی نظیر درصدد تلافی این اقدام خبیثانه رژیم صهیونیستی است تا معادله قدرت نمایی آنها در منطقه به نقطه سرنگونی آنها منجر شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: این حرکت های ددمنشانه جز سرعت دادن به روند نابودی رژیم صهیونیستی هیچ نتیجه ای به همراه ندارد و خود سران صهیونیسم غاصب به این نتیجه رسیده اند که دیگر هیچ امیدی به بقای آنها در خاورمیانه نیست.

جعفرزاده با انتقاد از سکوت کشورهای مختلف در برابر قتل و غارت رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه تصریح کرد: عده ای کشورهای به اصطلاح اسلامی به جای حمایت از مظلوم حمایت از سردمداران قلدر را در پیش گرفته اند اما عاقبت کار آنها جز آه و افسوس چیز دیگری نخواهد بود.

وی به نزدیکی روز قدس اشاره کرد و افزود: روز قدس فرصتی استثنائی است تا امت اسلامی نهایت خشم و انزجار خود را از رفتار پلید رژیم سفاک صهیونیستی و اسرائیل غاصب و شیطان بزرگ آمریکا نشان دهند که این خیز عظیم می تواند نقطه شروع فروپاشی این حاکمیت نامشروع باشد.

در این مراسم تجمع کنندگان با سردادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل» «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر فرانسه» اوج انزجار خود را از حرکت ددمنشانه رژیم صهیونیستی در تجاوز به خاک سوریه و حمله به ساختمان کنسولگری کشورمان را محکوم و از سازمان ملل خواستند تا قطعنامه ای در محکومیت این جنایت صادر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.