آخرین اخبار
در آستانه فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا؛

مسابقه کتابخوانی با محوریت «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود

«حسین صادقی» گفت: با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و کتابخانه‌های عمومی استان، مسابقه کتابخوانی از مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود.
اشتراک گذاری
15 اسفند 1402
87 بازدید
کد مطلب : 8954

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و کتابخانه‌های عمومی استان، مسابقه کتابخوانی از مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی با محوریت مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود

حسین صادقی افزود: این مسابقه به دو صورت مجازی و مکتوب برگزار می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند بعد از تکمیل سؤالات، پاسخنامه را به یکی از کتابخانه‌های عمومی در سراسر استان ارائه کنند. شرکت کنندگان مجازی نیز می‌توانند با مراجعه به سامانه www.samakpl.ir و تکمیل پاسخنامه در این مسابقه شرکت کنند.

صادقی تصریح کرد: مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت نامه شهدای استان اردبیل» به عنوان منابع این مسابقه، در همه کتابخانه‌های عمومی استان موجود است. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به یکی از کتابخانه‌های عمومی یا سامانه مسابقات الکترونیکی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.samakpl.ir در این مسابقه شرکت کنند.

وی گفت: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه، ۷ فروردین ماه مقارن با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) خواهد بود و بعد از اتمام مهلت مقرر به تعدادی از برگزیدگان جوایز نقدی و لوح سپاس اهدا خواهد شد.

مسابقه کتابخوانی با محوریت مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی با محوریت مجموعه ۱۰ جلدی «وصیت‌نامه شهدای استان اردبیل» برگزار می‌شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.