آخرین اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل:

عزت آیت الله رییسی با شهادت قرین و تکمیل شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: خداوند با انتخاب آیت الله رییسی عزت ایشان را با شهادت قرین و تکمیل کرد.
اشتراک گذاری
12 خرداد 1403
7 بازدید
کد مطلب : 9245

 حجت الاسلام حسین علیی صبح شنبه در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت در سالن ولایت اردبیل با حضور سخنگوی دولت اظهار کرد: آیت الله رییسی عزیز خدا شد و برای ما نیز عزیز است.

وی خاطرنشان کرد: ما انتخاباتی داریم خدا نیز انتخابی دارد که انتخاب خداوند با معیار خاصی می چرخد و خدا با انتخاب آیت الله رییسی این عزت را با شهادت قرین و تکمیل کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به تعبیر پیامبر در مورد شهادت بهترین بندگان اشاره کرد و گفت: پیامبر اکرم (ص) فرمودند در آخرالزمان شهادت بهترین امت را گلچین می کند و آیت الله رییسی نیز با عاقبت شهادت گلچین شد.

علیی مراسم تنفیذ ریاست جمهوری آیت الله رییسی در محضر مقام معظم رهبری را یادآور شد و بیان کرد: ما در آن شرایط حساس که با کرونا همراه بود اوج مودت و محبت و ولایت دوستی و ولایتمداری آیت الله رییسی را شاهد بودیم که خطاب به مقام معظم رهبری گفتند؛ این شرایط باعث شد توفیق دستبوسی شما را نداشته باشم.

وی ادامه داد: این حرکت شهید آیت الله رییسی اتفاق و نادر و حاوی پیام ولایت دوستی ایشان بود.

علیی اضافه کرد: آیت الله رییسی تفکر غربگرایی و اتکا به قدرت غرب را به چالش کشید که امیدواریم این حضور سخنگوی دولت در اردبیل تحقق جهاد تبیین در راستای بیان خدمات ارزشمند آیت الله رییسی در سه سال خدمت صادقانه شان در کشور باشد.

وی گفت: این نشست ها پشتوانه ای برای ادامه و استمرار تفکر آیت الله رییسی در کشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.