آخرین اخبار

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

«داور نوری» به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند.
اشتراک گذاری
10 خرداد 1403
11 بازدید
کد مطلب : 9238

در راستای تکریم ایثارگران و ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت، داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به همراه ولی‌نژاد معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی بنیاد استان با خانواده‌ شهید معظم «یوسف پیرانه» و «رضوان حامدسلطانی» دیدار کردند.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

داور نوری در این دیدارها ضمن تجلیل از صبر و پایداری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، انتقال میراث گرانبهای فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های جدید را مأموریتی حساس و مهم ارزیابی کرد و افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با گذشتن از عزیزترین کسان خویش، باعث اقتدار و عزّت نظام اسلامی شدند و اکنون نوبت مسئولان است تا در راستای رفع مشکلات این عزیزان که الحق بی‌توقع و دارای مناعت طبع هستند، اقدام کنند.
شایقی رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز به جایگاه والای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اشاره کرد و تصریح کرد: مردم و مسئولان مدیون شهدا و ایثارگران هستند و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و رفع دغدغه‌های این قشر معظم کمترین کاری است که مسئولان می‌توانند در راستای ادای دین به این بزرگواران انجام دهند.
وی در خصوص همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اعلام آمادگی کرد و خدمت‌رسانی به جامعه معظم ایثارگری و فعالیت در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را باعث افتخار خود و کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دانست.
گفتنی است، معافی ثانی رئیس دفتر و روابط عمومی و نیکجو کارشناس مسئول بازرسی بنیاد استان نیز در این دیدارها حضور داشتند.

دیدار با جانباز ۷۰ درصد داریوش خدایی
در ادامه، داور نوری به همراه ولی‌نژاد معاون مددکاری و مشارکتهای مردمی و بایرامی رئیس بیمارستان ایثار با جانباز ۷۰ درصد «داریوش خدایی» که در بستر بیماری است، دیدار کردند و از نزدیک امور درمانی این جانباز گرانقدر را پیگیری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.