آخرین اخبار

دشمنان تاب دیدن عشق مردم به شهید حاج قاسم سلیمانی را ندارند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) گفت: جنایت‌کاران سنگ‌دل نتوانستند عزت و عظمت حاج قاسم و عشق و شوق مردم نسبت به زیارت مرقد این شهید والا مقام را ببیند.
اشتراک گذاری
14 دی 1402
67 بازدید
کد مطلب : 8543

غلامحسین محمدی اصل صبح امروز در مراسم سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و محکومیت حادثه تروریستی کرمان که در حسینیه ثارالله اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: دشمن فکر می‌کرد با حذف فیزیکی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی محور مقاومت از بین می‌رود و دیگر دفاعی از حرمین وجود نخواهد داشت اما غافل از اینکه بیانات حضرت امام خامنه‌ای وحدت، انسجام، برادری و یکپارچکی بی‌نظیری را در جهان اسلام ایجاد کرده است و محور مقاومت هیچ‌گاه از بین نمی‌رود.

وی افزود: شهید سلیمانی قهرمان خدایی و ذوب ولایت بود و همین موضوع سبب شده تا محبوبیت این شهید والامقام در کل دنیا گسترش یابد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) عنوان کرد: امروز جوانان غیور کشورمان همانند شهدا عمل می‌کنند و مومن و متدین بوده و در استکبار ستیزی پیشگام هستند.

محمدی اصل تاکید کرد: عصر حاضر همانند دوران امیرالمومنین (ع) است به طوری‌که نوع سلاح، جنگ و حیله‌های موجود برای تضعیف ولایت و کشور همانند آن دوران بوده که عمروعاص برای حذف ولایت حیله‌هایی در سر داشت.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر دشمنان ایستادگی کردیم و آرمان‌ها، اهداف و باورهای دینی را از دست ندادیم و توکل و توسل به خدا و ائمه اطهار توسط رزمندگان سبب شد دفاع مقدس آسیب نبیند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در بخش دیگری از سخنان خود به جنایت روز گذشته تروریست‌ها در مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: جنایت‌کاران سنگ‌دل نتوانستند عزت و عظمت حاج قاسم و عشق و شوق مردم نسبت به زیارت مرقد این شهید والامقام را ببیند اما باید بدانند سربازان راه روشن شهید سلیمانی جنایت دشمنان را تحمل نخواهند کرد.

محمدی اصل یادآور شد: دشمن قصد دارد آینده را از ملت ایران بگیرد و با تهمت و لجن پراکنی‌ها قصد تضعیف کشور را دارد اما ملت ما همواره در برابر دشمن ایستادگی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.