آخرین اخبار

در قالب کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام؛«تاریخ و فرهنگ» اردبیل به صورت ویژه معرفی می‌شود

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: «نماد و تاریخ و فرهنگ» اردبیل باید در قالب کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید والامقام استان و با استفاده از ظرفیت هنرمندان مجرب معرفی می‌شود.
اشتراک گذاری
24 آبان 1401
133 بازدید
منبع : مهر
کد مطلب : 1075

به گزارش روابط عمومی کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، سید محمد اعتماد اعجازی پیش‌از ظهر سه‌شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام استان اردبیل با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی باید نسبت به برگزاری کنگره شهدا اهتمام جدی داشته باشند، اظهار کرد: «نماد و تاریخ و فرهنگ» اردبیل باید در قالب کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید والامقام استان و با استفاده از ظرفیت هنرمندان مجرب معرفی می‌شود.

وی با اشاره به فراهم کردن زیرساخت‌های برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام استان در اردبیل بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام اردبیل انجام شده و این مراسم به صورت باشکوه برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان اردبیل تصریح کرد: اقتدار و عظمت کنونی کشور مرهون خون شهدا است و ما باید بیش از پیش قدردان خون شهدا باشیم که با حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و محرومیت‌زدایی می‌توانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

اعتماد اعجازی ادامه داد: برگزاری کنگره ملی شهدا در واقع بزرگ‌ترین مانور فرهنگی استان و فرصتی بزرگ برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و معنوی اردبیل است که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

وی خاطر نشان کرد: درحال حاضر تمام برنامه‌های فرهنگی با محوریت کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام اردبیل برگزار می‌شود و اجرای باشکوه و تاثیرگذار این کنگره اولویت اساسی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.