آخرین اخبار
وصیت‌نامه شهید «مجید محمدی»:

خون ما نهال نوپای انقلاب را بارور می‌کند

شهید «مجید محمدی» در وصیت‌نامه‌‌اش آورده است: امید است که خون ما نهال انقلاب اسلامی را بارور کند و شهادت ما موجب آگاهی و رشد فکری جامعه جهانی شود.
اشتراک گذاری
14 آبان 1402
37 بازدید
کد مطلب : 8052

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنگره شهدای اردبیل، «مجید محمدی» هشتم خرداد ۱۳۴۴ در روستای کرین امامرود از توابع شهرستان خلخال به دنیا آمد. وی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سرانجام بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۶۲ با سمت معاون فرمانده گروهان در فکه توسط نیرو‌های بعثی به شهادت رسید. تاکنون اثری از پیکرش به دست نیامد.

فرازی از وصیتنامه شهید مجید محمدی

خداوندا، تو خود می‌دانی که عملکرد ما نه برای آن است که به ریاست و سلطنت دست یابیم و از روی دشمنی و کینه‌توزی سخن بگوییم. لیکن پیکار ما برای این است که پرچم آئین تو را برافراشته گردانیم «امام حسین (ع)».

اینجانب با آگاهی کاملی که به شهادت دارم برای دفاع از اسلام و حیثیت انقلاب اسلامی و دفاع از مملکت اسلامی به فرمان رهبر مسلمین جهان (امام خمینی) به جبهه حق علیه باطل شتافتم.

امید است که خون ما نهال انقلاب اسلامی را بارور کند و شهادت ما موجب آگاهی و رشد فکری جامعه جهانی گردد.

از شما ملت قهرمان می‌خواهم پشتیبان روحانیت مبارز و متعهد به اسلام باشید که هستید و به قول امام عزیزمان «روحانیت است که اسلام را تاکنون زنده نگه داشته است» و این ملت است که به ما رزمندگان اسلام روحیه می‌دهند تا این که در جبهه جنگ بجنگیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.