آخرین اخبار

تولید نماهنگ «گردان دانشجو معلم‌ها»

نماهنگ «گردان دانشجو معلم‌ها» با موضوع تعلیم و تربیت و تداوم راه شهدای دانشجو در دانشگاه فرهنگیان اردبیل تولید شد.
اشتراک گذاری
16 مهر 1401
228 بازدید
کد مطلب : 880

نماهنگ گردان دانشجو معلم‌ها با موضوع تعلیم و تربیت و تداوم راه شهدای دانشجو معلم توسط دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اردبیل تولید و منتشر شد.
ظهیری اردبیلی کارگردان این نماهنگ به اهمیت تعلیم و تربیت در برهه فعلی پرداخت و گفت: تعلیم و تربیت و پرورش انسان های فرهیخته در واقع تضمین کننده تداوم انقلاب اسلامی در سالهای پیش رو است.
وی به توطئه‌های روز افزون دشمنان برای متوقف کردن فرهنگ ایثار و شهادت و جهاد و مقاومت ملت مقاوم ایران اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان به دنبال کوچک‌ترین بهانه و فرصت برای برهم زدن آمنیت و آرامش ملت قهرمان پرور ایران اسلامی است چراکه مردم ما با مقاومت ۴۴ ساله خود برای خوی استبدادی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا توانستند فرهنگ ایثار و مقاومت که از دستاوردهای انقلاب اسلامی است به جهان صادر و زمینه ساز بیداری جهانی علیه استبداد، استعمار  و ظلم و جور مستکبران بر مستضعفان جهان شوند.
ظهیری به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر نیز اشاره کرد و گفت: این حوادث ناگوار و متاثر کننده نشان داد که غفلت در تعلیم و تربیت تا چه اندازه می‌تواند مانع تعالی یک نسل شود بطوریکه امروز شاهد هستیم بر اثر این غفلت‌ها  و همچنین  عدم نظارت بر فعالیت در فضای مجازی در کنار فقدان سواد رسانه در نوجوانان، جمع محدودی از این قشر مهم و آینده‌ساز کشور نادانسته در دام شیاطین افتاده و به بازیگران توطئه‌های دشمنان تبدیل شده اند.
این هنرمند اردبیلی نقش تولید محتوا در فضای مجازی را متذکر شد و گفت: امروز باید همه تلاش کنند تا با تولیدات مناسب  و انتشار آن در فضای مجازی ضمن صدور ارزش‌های انقلاب اسلامی به جهان با توطئه‌های دشمنان نیز مقابله به مثل کنند.
وی در پایان سخنان خود به عوامل تولید این نماهنگ اشاره کرد و گفت: تولید این اثر از اجرا و شعر گرفته تا تصویر و تدوینش توسط نومعلمان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اردبیل انجام گرفته است.
ظهیری گفت: علیرضا دولت‌نژاد و عباس رحیمی شام اسبی کار اجرای این نماهنگ را بر عهده داشتند ضمن اینکه امیر محمد معبودی به عنوان مدیر تولید، میلاد عباسی به عنوان تنظیم کننده، غلامرضا پورعبدل به عنوان صدا بردار ایفای نقش کرده و بهزاد غلامی نیز کار تدوین این اثر فاخر دانشجویی را بر عهده داشت.
انتهای پیام./

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.