آخرین اخبار
فرماندار اردبیل:

تندیس‌های کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل را هنرمندان بومی طراحی می‌کنند

«اعتماد اعجازی» گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی برای طراحی تندیس‌های کنگره ۳۴۰۰شهید اردبیل مدنظر است.
اشتراک گذاری
18 آذر 1401
174 بازدید
کد مطلب : 1335

سیدمحمد اعتماد اعجازی، در نشست شورای هماهنگی برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار کرد: تندیس‌های ویژه کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام اردبیل با استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی طراحی می‌شود و در این زمینه برنامه‌ریزی مناسبی در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، میدانی نیز در شهر اردبیل به نام کنگره ۳۴۰۰ شهید والامقام احداث می‌شود که انتظار می‌رود در آستانه برگزاری کنگره نسبت به اجرایی شدن این میدان توسط مسئولان شهری اقدام شایسته‌ای صورت گیرد.

فرماندار اردبیل از آمادگی اردبیل برای برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید اردبیل خبر داد و گفت: فضای شهر با همکاری دستگاه‌های مربوطه برای برگزاری این کنگره آماده می‌شود.

اعتماد اعجازی با بیان اینکه دستگاه‌های مربوطه برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این برنامه باید اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: برگزاری کنگره شهدای والامقام استان اردبیل فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره شهدا را در جامعه زنده کرده و همانند هشت سال دفاع مقدس عطر و بوی شهید و روحیه شهادت‌طلبی و جهادی در سطح جامعه حس شود.

وی گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید در ترویج روحیه بسیجی در جامعه و انتقال آن به نسل امروز اهتمام جدی داشته باشند چرا که با روحیه بسیجی و جهادی در بسیاری از حوزه‌ها به پیشرفت قابل توجهی می‌رسیم.

فرماندار اردبیل ادامه داد: برای برگزاری باشکوه این کنگره برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده و با برگزاری پیش کنگره‌هایی به استقبال این کنگره حرکت می‌کنیم.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.