آخرین اخبار
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

بیانیه ستاد کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل بمناسبت روز جهانی قدس
اشتراک گذاری
16 فروردین 1403
55 بازدید
کد مطلب : 9056

«روز جهانی قدس»؛ در حالی از راه می رسد که روزها و شبهای ماه مبارک رمضان در سرزمین غزه رنگ خون گرفته و جهان در مقابل سکوت بی شرمانه مدعیان حقوق بشر و دولت های خود فروخته، شاهد وحشی گری و سفاکی رژیم منحوس و ددمنش اسرائیل است.

حمله به بیمارستان، نیروهای امدادی، خبرنگاران، سازمان های امداد رسان و همچنین حمله زبونانه و نفرت انگیز ، نقض مصونیت افراد و اماکن دیپلماتیک(ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق) و مغایرت آشکار آن با مقررات بین المللی و منشور ملل که منجر به شهادت تعدادی از مستشاران نظامی ضد تروریسم کشورمان شده اند

این حمله تروریستی گویای اوج استیصال،درماندگی و سرگردانی راهبردی رژیم صهیونیستی در نتیجه شکست نظامی،سیاسی و اخلاقی در نوار غزه پس از شش ماه جنگ ظالمانه ، جنایتکارانه بدون هرگونه پیروزی علیه جریان های مقاومت و ملت صبور و مقاوم فلسطین است.

جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در کمال حکمت و درایت ،رژیم متجاوز و مفلوک صهیونیستی را از جنایت خود پشیمان خواهد کرد و این رژیم جعلی با توسل به این گونه جنایات ددمنشانه هرگز از شکست محتوم نجات نخواهد یافت.

بار دیگر روز قدس فرا می رسد تا مردم شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی و سایر ملل آزاده جهان، در همراهی با ملت مظلوم فلسطین فریاد اعتراض خود را به گوش صاحبان زر و زور و مدعیان حقوق بشر برسانند.

رژیم صهیونیستی، مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را آماج حملات موشکی قرارداده و از زمین ، هوا و دریا و با قساوت و درندگی تمام، کودکان، زنان، سالخوردگان و جوانان آن سرزمین را به جرم مقاومت و دفاع از خانه، عزّت و کرامت انسانی خود، به خاک و خون می‌کَشد.

اسفبارتر از ددمنشی رژیم جعلی و جنایتکار اسراییل، سکوت و همراهی وقیحانه محافل بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر و دولت‌های غربی از آنان است.

امروز دیگر مسئله فلسطین، مسئله منطقه ای، عربی و حتی جهان اسلام نیست، بلکه درد مشترک تمام آزادی خواهان دنیاست و مدعیان دروغین حقوق بشر نیز، یارای حمایت علنی از این رژیم نامشروع را از کف داده و با دسیسه ها، درصدد ایجاد رخنه در صفوف متحد جهان اسلام با ایجاد و حمایت از گروه های سلفی و تکفیری و فرقه های ضاله هستند؛ همراهی و همسویی اعمال این گروه ها با نقشه ها و نیّات صهیونیسم، این مسئله را کاملا عیان می کند.

اما وعده الهی حق است و خلل ناپذیر و حقیقت آن است که رژیم منفور صهیونیستی با حمایت وقیحانه آمریکا و شرکای اروپایی اش طرفی بر نخواهد بست و دور نیست زمانی که این غده سرطانی به مدد خداوند سبحان و مقاومت مقتدرانه ملت مظلوم فلسطین از صفحه روزگار محو شود.

تحولات منطقه، اتحاد همه جانبه جبهه استکبار و ایادی آن علیه محور مقاومت، اهمیت روز جهانی قدس امسال را دو چندان کرده است. لذا بر مردم روزه دار و مومن و شهید پرور استان اردبیل فرض است با شرکت پرشکوه در راهپیمایی این روز بزرگ، حمایت خود از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین و انزجارشان از ظلم، جنایت و کشتار رژیم نامشروع صهیونیستی را اعلام کرده و شعار از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار را جامعه عمل بپوشانند.

منتظر حضور ارزشمند شما در راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.