آخرین اخبار

بهره برداری از کتابخانه تخصصی دفاع مقدس در اردبیل

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: کتابخانه تخصصی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با بیش از ۱۰ هزار عنوان کتاب در اردبیل به‌ بهره‌برداری رسید.
اشتراک گذاری
28 تیر 1402
102 بازدید
منبع : فارس
کد مطلب : 7543

مهیار سپهری بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح کتابخانه تخصصی دفاع مقدس در اردبیل، اظهار کرد: پیرو تامین زیرساخت‌های حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس این کتابخانه با بیش از ۱۰ هزار عنوان کتاب به‌ بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به لزوم توجه و تمرکز دستگاه‌های فرهنگی به ادبیات پایداری، افزود: اصحاب اندیشه، پژوهش، تحقیق و نویسندگان و جوانان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه تخصصی ادبیات پایداری و دفاع مقدس اردبیل، از کتب موجود بهره ببرند.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: این کتابخانه با هدف کمک به فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی گسترده در عرصه ادبیات پایداری و دفاع مقدس گشایش یافت.

گفتنی است؛ کتابخانه تخصصی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با حضور حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، رضا قاسمیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، رجبی مدیرکل ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهری در محل حوزه هنری استان به بهره‌برداری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.