آخرین اخبار
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ فرمانده سپاه نمین:

برای به ثمر رسیدن این نظام و انقلاب هزاران شهید تقدیم کرده‌ایم

سرهنگ پاسدار «زارعی» گفت: برای به ثمر رسیدن این نظام و انقلاب خون دل‌ها خورده‌ایم و هزاران شهید تقدیم کرده‌ایم.
اشتراک گذاری
12 بهمن 1402
64 بازدید
کد مطلب : 8649

 

سرهنگ پاسدار «صالح زارعی» فرمانده سپاه نمین شامگاه روز گذشته (چهارشنبه) در رویداد فرهنگی ایران قوی که با حضور فعالان فرهنگی بسیج شهرستان نمین برگزار شد، اظهار داشت: برای به ثمر رسیدن این نظام و انقلاب خون دل‌ها خورده‌ایم و هزاران شهید تقدیم کرده‌ایم.

فرمانده سپاه نمین با بیان اینکه برای استمرار و حراست از انقلاب باید تلاش کنیم، اظهار داشت: یکی از محورهای تلاش در این زمینه حضور و مشارکت در انتخابات است که پشتوانه نظام و انقلاب است.

سرهنگ زارعی افزود:دشمنان ایران اسلامی چشم طمع دوخته اند که مشارکت حداقلی در پای صندوق‌ها رأی شکل بگیرد و سلامت و امنیت انتخابات را به خطر بیندازند و مردم شهید پرور ایران با حضور با شکوه در پای صندوق‌های رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند زد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری کِشتی انقلاب را از تلاطم‌های سهمگین و توطئه‌های دشمنان در دنیا گذر می‌دهد، گفت: دشمنان در هر لحظه در صدد آن هستند که به ایران ضربه بزنند اما با رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب عاجز مانده‌اند‌.

زارعی در بخش دیگری از سخنان خود  خاطرنشان کرد: جنگ شناختی و ترکیبی به مراتب سخت‌تر از جنگ سرد بوده و باید در این راستا همدیگر را به تواصی حق و صبر دعوت کنیم.

وی گفت: دشمن در صدد است تا در نتیجه جنگ نرم، تواصی به صبر و تواصی به حق را در جامعه از میان بردارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.