آخرین اخبار
فرمانده سپاه پارس آباد:

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت است

فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دست‎یابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.
اشتراک گذاری
12 بهمن 1402
41 بازدید
کد مطلب : 8642

علی پیرجاهد با تبریک فرا رسیدن چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.

وی خاطرنشان کرد: این انقلاب طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه‌ای است که اندیشه‌ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

فرمانده سپاه پارس آباد افزود: ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور رهبری‌های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری‌های عظیم ملت بزرگ ایران است.

پیرجاهد گفت: دهه فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه ‌ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

وی تصریح کرد: دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیم آگاه، حضرت امام خمینی (ره) به ایران ورق می‌خورد. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.