آخرین اخبار
فرمانده جبهه مقاومت؛

افتخارم، جنگ با آمریکا است/طرح مقابله، راه و رسم مقاومت است

فرمانده جبهه مقاومت، جنگ با آمریکا را بزرگ ترین افتخار زندگی خود عنوان کرد و گفت: طرح مقابله، راه و رسم مقاومت است و در این میان ایران اسلامی هرآنچه خواسته انجام داده است.
اشتراک گذاری
13 آبان 1401
303 بازدید
کد مطلب : 1042

سردار رحیم نوعی اقدم در همایش استکبارستیزی که با حضور جمعی از دانشجویان بسیجی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد، به تبیین فلسفه و چرایی بزرگداشت یوم الله سیزده آبان پرداخت و گفت: حافظه تاریخی ملت ایران جنایات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا علیه ایران اسلامی را فراموش نخواهد کرد.

وی به راه و رسم جهاد و مقاومت اشاره کرد و گفت: طرح مقابله با دسیسه های دشمنان، راه و رسم مقاومت است و ایران اسلامی در ۴۳ سال گذشته به خوبی توانسته با طراحی های بی بدیل با توطئه های استکبار جهانی فراتر از مرزهای کشور مقابله کند.

وی به جنگ داعش در سوریه اشاره کرد و گفت: بزرگترین افتخار من، انتصابم به فرماندهی جبهه مقابله با آمریکا توسط حاج قاسم سلیمانی است.

شاگرد مکتب سلیمانی خود را پرورش یافته مکتب عاشورا  و تربیت یافته مهدی باکری دانست و گفت: آمریکا جرات نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

سردار نوعی اقدم انهدام پایگاه آمریکایی در  عین الاسد عراق را یادآور شد و گفت: عدم عکس العمل آمریکا در این منازعه، فرصت انهدام کامل استکبار جهانی در منطقه را از ما گرفت چراکه در طرح مقابله ای جبهه مقاومت اندام نیروهای آمریکایی در منطقه و اخراج انها از خاورمیانه بود که دشمن  ذلیل شده از این حمله که فرموده رهبر معظم انقلاب یک سیلی بیشتر نبود، جرات عکس العمل را هم در خود ندید.

وی با بیان اینکه ایران تنها کشوری در جهان است که در ۴۳. سال گذشته برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی ایستاده است، گفت: امروز ایران به الگوی تمام عیار آزادی خواهان جهان تبدیل شده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.