آخرین اخبار
با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) برگزار شد؛

اعزام کاروان راهیان‌نور دانش‌آموزی دختر به مناطق شمال‌غرب

کاروان راهیان‌نور دانش‌آموزی دختر استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمال‌غرب اعزام شدند.
اشتراک گذاری
26 مرداد 1402
150 بازدید
منبع : سبلان ما
کد مطلب : 7700

صبح امروز کاروان راهیان‌نور دانش‌آموزی ویژه دانش آموزان دختر با هدف آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت با بدرقه فرماندهان سپاه و بسیج و اداره‌کل آموزش و پرورش به مناطق عملیاتی شمال‌غرب اعزام شدند.

سردار غلامحسین محمدی‌اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در آئین بدرقه کاروان راهیان‌نور دانش‌آموزان دختر اعزامی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور گفت: مناطق شمالغرب به فرموده مقام معظم رهبری سرزمین مجاهدت‌های خاموش نامگذاری شده است چراکه رشادت‌های شهدا و رزمندگان در این مناطق به دلیل شرایط خاص منطقه کمتر گفته شده است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس اذهان را به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور هدایت می‌کند گفت: مناطق شمال‌غرب آغشته به خون سرداران، فرماندهان و شهدای معظمی است که در این مناطق دفن شده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به شهدای استان اردبیل در مناطق عملیاتی شمال‌غرب اشاره کرد و گفت: برزگر، بنی هاشم، خلبان ذاکر در این مناطق جانفشانی کردند.

وی گفت: مجاهدت و جهاد در این منطقه همچنان در مقابله با نفاق و گروهک‌ها ادامه دارد و این امنیت و ارامش در سایه مجاهدت‌های رزمندگان اسلام حاصل شده است.

سردار محمدی‌اصل گفت: نوجوانان و جوانان باید با فناوری راهیان‌نور و مجاهدت‌های شهدا آشنا شوند تا در این برهه‌زمانی ایفای نقش کنند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.