آخرین اخبار
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل:

اجلاسیه شهدای روحانی در اردبیل برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام «علیه» گفت: دهم خرداد اجلاسیه شهدای روحانی در استان اردبیل برگزار خواهد شد.
اشتراک گذاری
09 خرداد 1402
114 بازدید
منبع : نوید شاهد اردبیل
کد مطلب : 5671

حجت الاسلام حسین علیه، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در جلسه هماهنگی برگزاری اجلاسیه شهدای روحانی در اردبیل اظهار داشت: قرار است قبل از برگزاری کنگره ۳ هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل در ۲۶ مرداد، ۲۳ پیش اجلاسیه برگزار شود تا در گروه‌ها و اصناف مختلف در شهرستان‌ها یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گرامی داشته شود.

وی تصریح کرد: استان اردبیل در مردادماه میزبان اولین کنگره شهدا خواهد بود در حالی که در برخی از استان‌ها شاهد برگزاری دومین کنگره نیز هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: قرار شده در استان‌ها در فاصله زمانی هر ۱۰ سال کنگره شهدا برگزار شود که ما برای اولین بار کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل را ۲۶ مرداد در اردبیل با حضور مسئولان کشوری برگزار خواهیم کرد.

حجت الاسلام علیه افزود: در قالب این کنگره اجلاسیه های مختلف در حال برگزاری است که دهم خرداد نیز اجلاسیه شهدای روحانی برگزار خواهد شد تا یاد و خاطره شهدای روحانی و طلاب که در دوران دفاع مقدس در خط مقدم حضور داشتند، گرامی داشته شود.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته اجلاسیه شهدای دانشجو و امروز نیز اجلاسیه شهدای شهرستان نیر برگزار می‌شود و فردا نیز قرار است اجلاسیه شهدای روحانی با حضور مسئولان کشوری برگزار شده و از شهدای طلاب و روحانی و خانواده‌های آنها تجلیل و تکریمی شایسته انجام شود.

حجت الاسلام علیه اضافه کرد: در قالب کنگره سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل، برنامه‌های متنوع با محوریت سپاه و سایر دستگاه‌ها در حال انجام است که ۲۴ کمیته عزم خود را جزم کردند تا در بالاترین سطح این کنگره را با هدف ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت برگزار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.