آخرین اخبار

آیین خاکسپاری پیکر مطهر شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

پیکر مطهر یک شهید گمنام با حضور اساتید، دانشجویان، مسئولین و جمعی از مردم ولایی اردبیل در محوطه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تشییع و به خاک سپرده شد.
اشتراک گذاری
10 دی 1401
196 بازدید
کد مطلب : 1713

پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور دانشگاهیان اردبیل، پزشکان، پرستاران و دانشجویان در محوطه ستاد دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تشییع و به خاک سپرده شد.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان اردبیل در این مراسم به تبیین مکتب سلیمانی پرداخت و گفت:مقصود از مکتب سلیمانی این است در سلوک ۶۰ ساله از حیات نظری و عملی، این  شهید والامقام، دقایق، ظرافت‌ و استثنائیاتی وجود دارد که اگر درست شناسانده شود می تواند مردم را از نظر رفتار عملی و نظری متحول کند تا سلیمانی های فراوانی از این مکتب به جامعه و جهان اسلام تزریق شود.

وی از معنویت گرایی به عنوان مهمترین شاخصه مکتب سلیمانی نام برد و گفت: نافله خوانی و شب زنده داری همراع با تضرع، سوز و گداز از ویژگی های بارز حاج قاسم این مرد خدایی بود.

این مبلغ اسلامی به برکات تدفین شهدای گمنام در دانشگاهها پرداخت و گفت: انس و توسل مردم به شهدا، جریان سازی معنوی، ایجاد بستری مناسب جهت پاسداشت میراث عظیم دفاع مقدس وسیره شهدا از جمله برکات حضور مزار شهیدان در دانشگاهها است.

مداحی، ارائه دلنوشته فرزند شهید و ایین خاکسپاری از جمله برنامه های این محفل شهدایی در اردبیل بود.

شایان ذکر است پیکر مطهر دهمین شهید گمنام نیز همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی ۱۳ دی ماه در محل ستاد سپاه حضرت عباس(ع) تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

نوشته های مشابه

بیانیه روز جهانی قدس
کنگره ملی شهدای اردبیل:

بیانیه روز جهانی قدس

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید
وصیت‌نامه شهید «معرفت‌الله آدینه»:

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.