آخرین اخبار
در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد؛

مراسم شبی با شهدای گمنام در حوزه علمیه خواهران اردبیل

مراسم شبی با شهدای گمنام در حوزه علمیه خواهران اردبیل برگزار شد.
اشتراک گذاری
05 دی 1401
273 بازدید
کد مطلب : 1533

مراسم شبی با شهدای گمنام با روایتگری علی پناهیان معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) در حسینیه حوزه علمیه خواهران اردبیل برگزار شد.

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) در این مراسم به اهداف پیدا و پنهان دشمنان در مبارزه با ملت قهرمان پرور ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز جنگ شناختی اصلی ترین میدان جنگی است که در ان قرار داریم.

وی با بیان اینکه دشمنان شبانه روز در فضای حقیقی و مجازی در تلاش هستند گفت: دشمن می خواهد چراغ نورانی دفاع مقدس را که موتور محرکه ملت ایران در برابر تهاجمات بی امان آنها است خاموش کند

پناهیان به نقشه های اتاق فکر استکبار در این خصوص اشاره کرد و گفت: کارشناسان زبده استکبار به این نتیجه رسیدند که ایمان و معنویت ملت ایران بزرگترین و مهمترین عامل پایداری و مقاومت ملت ایران است و تا زمانیکه ملت با ایمان هستند از روحیه مقاومت برخوردارند و شکست ناپذیرند.

وی به راه اندازی ۱۶۰ کانال فارسی زبان اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام با بهرمندی از انواع تکنیک های روانی و بصری درصدد تغییر باورهای ملت ایران هستند و تنها راه مقابله با این نقشه شوم نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

این کارشناس مسائل سیاسی به راه اندازی گردان ۸۲۰۰ رژیم صهیونیستی برای مقابله با ملت ایران اشاره کرد و گفت: در این گردان منحصر به فرد ۵۰۰ متخصص سایبری مسلط به زبان فارسی و فوق العاده حرفه ای فعالیت می کنند.

وی به تلاش های ساختار شکنانه منافقین اشاره کرد و گفت: امریکا با راه اندازی پایگاه در آلبانی و در اختیار گذاشتن امکانات به منافقین ۱۵۰۰متخصص جنگ روانی را که به فرهنگ ایران آشنا هستند به جنگ با ملت ایران اسلامی فرستاده تا شاید بتواند با تغییر باورهای ملت ما به اهداف  خود برسد.

پناهیان از طلاب علوم دینی و روحانیون خواست با حضور در فضای مجازی به شبهات موجود پاسخ داده و با بصیرت در فضای مجازی و حقیقی مانع به دام افتادن جوانان  و نوجوانان در دام دشمنان شوند.

نوشته های مشابه

خون ما نهال نوپای انقلاب را بارور می‌کند
وصیت‌نامه شهید «مجید محمدی»:

خون ما نهال نوپای انقلاب را بارور می‌کند

شهادت کمال انسان است
وصیت‌نامه شهید «سید مسیح‌الله محمودی»:

شهادت کمال انسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.