آخرین اخبار

دشمنان با نشانه رفتن معنویت جامعه راه به جایی نمی‌برند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان معنویت جامعه اسلامی را نشانه رفته‌اند در حالی که معنویت و اعتقادات خط قرمز ملت ایران اسلامی است و به هیچ عنوان هر گونه کج‌روی‌ها و خطاها نمی‌تواند نتیجه‌بخش باشد.
اشتراک گذاری
28 آبان 1401
66 بازدید
کد مطلب : 1091

سردار غلامحسین محمدی‌اصل اظهار داشت: تضعیف معنویت جامعه هدف دشمنان با ایجاد جنگ ترکیبی علیه ایران است که در این زمینه نقش ویژه‌ای برای فعالان رسانه‌ای در خنثی‌سازی این توطئه‌ها وجود دارد و به همین منظور باید امروز در جنگ رسانه و جنگ نرم ابزار قلم به صورت محوری و به عنوان مولفه‌های اعمال قدرت وارد عمل شود.

وی بیان کرد: با توجه به این که در جنگ سایبری ابعاد مختلف و پیچیده توسط رسانه‌ها اذهان جوانان را نشانه گرفته‌اند و با تکنیک دروغ بزرگ به دنبال مخدوش‌سازی چهره جمهوری اسلامی ایران بودند باید در این زمینه با آشکارسازی حقیقت‌ها و شفاف‌سازی‌ها نقشه‌های شوم دشمنان خنثی و فریبکاری دشمنان برای عموم مردم عیان شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: ابزار رسانه و جنگ نرم با استعمار نوین دشمنان مشخص شده و دشمنان بر روی این سلاح خود حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند در حالی که ملت ایران دست پرورده مکتب حسینی است و به هیچ عنوان این اقدامات نمی‌تواند ذره‌ای بصیرت و به ولایتمداری ملت ایران خدشه وارد کند.

محمدی‌اصل تصریح کرد: انتظار داریم همان طور که ابزار رسانه‌های معاند نظام هر روز در حال گسترش و به روزرسانی است لشکر حزب الله در عرصه‌های رسانه و تولید محتوا بتواند موفق عمل کند تا بتوانیم از حالت مدافعانه وارد رویکرد تهاجمی شده و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و نقش بر آب کنیم.

دشمنان به دنبال براندازی جمهوری اسلامی مقتدر و مستقل هستند

وی اظهار کرد: دشمنان معنویت جامعه اسلامی را نشانه رفته‌اند در حالی که معنویت و اعتقادات خط قرمز ملت ایران اسلامی است و به هیچ عنوان هر گونه کج‌روی‌ها و خطاها نمی‌تواند نتیجه‌بخش باشد و امری لازم و ضروری است تا بتوانیم با تمهیدات به عمل آمده به تمام اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.